TUT18.jpg
TUT17.jpg
afisha2016.jpg afisha2015.jpg afisha_2014.jpg
afisha_2014.jpg
afisha_2013.jpg
afisha_2012.jpg
afisha_kristinei.jpg
afisha2010.jpg

ARHĪVS

Talsi uzdod toni 2017
SKANĪGS LATVIJAS TONIS ŠOGAD UZDOTS RADOŠAJĀ SĒTĀ
          28.maijā Talsu tautas namā jau astoto gadu notika Latvijas novadu jauno vokālistu konkurss „TALSI UZDOD TONI 2017" , kuru ik gadu organizē biedrība „TALSU TONIS". Konkurss kļuvis par stabilu tradīciju mūsu mazpilsētā un ir viens no vadošajiem konkursiem Latvijā, par ko liecina lielais dalībnieku skaits. Šogad konkursam pieteikušies bija 216 dalībnieki no 18 novadiem- Alūksnes, Babītes, Bauskas, Baldones, Cēsu, Garkalnes, Jelgavas, Kuldīgas, Ķekavas, Mērsraga, Ozolnieku, Rīgas, Skrundas, Saulkrastu, Tukuma, Valmieras, Ventspils un Talsu. Konkursā piedalās bērni un jaunieši vecumā no 4 līdz 20 gadiem, kurus šogad konkursam sagatavojuši 37 Latvijā spēcīgākie vokālie pedagogi- Igeta Gaiķe, Inga Pašāne, Ingūna Lipska, Līva Bondare, Beāte Zviedre, Lūcija Boitmane, Madara Celma, Rūta Dūduma un citi.  Konkursā piedalījās solisti un popgrupas, kas pasākumu padara vēl interesantāku. Jaunajiem dziedātājiem pasākums dod lielu pieredzi. Reizi gadā Talsos vienkopus tiekas tik spēcīgas personības un pasākums izvēršas par patiesu balss parādi. Šis pasākums ļauj izskanēt mūsu Talsu vārdam un sniedz iespēju mūsu vietējiem talantiem parādīt sevi un motivēt turpmākajam darbam. Pagājušajā gadā konkurss pavēra jaunu attīstības ceļu mūsu Talsu puisim Jēkabam Ludvigam Kalmanim, kuru ievēroja žūrijas komisijas pārstāvis- komponists un producents Jānis Ķirsis un neilgi pēc tam uzsāka kopdarbu, lai veiksmīgi piedalītos TV konkursā Supernova. Savulaik laurus plūca mūsu Talsu meitene Amanda Maržecka, kura šogad beigs Ventspils mūzikas vidusskolu un jau dzied kopā ar mūsu Talsu dziedātāju Intaru Busuli, kā arī pavisam nesen ar Renāru Kauperu,  tā pat arī labus panākumus gūst mūsu Kristaps Solovjovs, kurš izglītojas Rīgas Doma kora skolā. Konkurss ir kā viens no atspēriena soļiem turpmākā izaugsmē. Šie minētie un daudzi citi jaunie Talsu talanti savus dziedātprasmes pamatus likuši Talsu bērnu un jauniešu vokālajā studijā „TONIS", kas jau septembrī uzsāks savu 18 darba gadu. No Talsiem nāk tik daudz talantīgu dziedātāju!

         Lai konkurss sniegtu atbalstu vietējiem talantiem, jau otro gadu tika organizēts vietējais atlases konkurss „Talsos iepogāts", kas dāvāja 3 vecuma grupu 1.vietu ieguvējiem šajā Latvijas mēroga konkursā dalību bez maksas.

      Konkurss notiek 3 kārtās, kas nodrošina augstu kvalitātes līmeni. 1.kārtā tiek atlasīti dalībnieki no iesūtītajiem pilnajiem balss ierakstiem, otrajā kārtā, jeb pusfinālā notiek sīva cīņa, lai iekļūtu 3.kārtā, kuru ik gadu organizējam kā skaistu finālu- koncertu ar žūrijas komentāriem un apbalvošanas ceremoniju. Šogad žūrijā bija vokālā pedagoģe Anita Geidāne, dziedātāji Mārtiņš Ruskis un Sabīne Berezina, dziedošās aktrises Karīna Tatarinova un Ērika Eglija, kā arī ikgadējais mūsu konkursa krusttēvs, TV režisors Arvīds Babris.
Katru gadu domājam kā noturēt konkursa augsto līmeni un veikt pozitīvas izmaiņas. Šogad konkursa 2.kārta notika Talsu tautas namā divās vietās vienlaicīgi- Spoguļzālē un Radošajā sētā, kur žurijas viena daļa vērtēja solistus, bet otra daļa popgrupas. Finālā dalībnieki dziedāja Talsu tautas nama Radošajā sētā. Pasākums notika visu dienu un Talsu tautas nams bija dalībnieku un skatītāju piepildīts, taču plkst. 16:00 Radošajā sētā brīvu vietu nebija, jo fināls- koncerts katru gadu ir ļoti apmeklēts, bet šogad īpaši, jo 28.maija vakars bija tik skaists un silts un finālā dziedāja labākie no labākajiem, kas tiešām bija baudījums jebkuram mūzikas cienītājam.
        Pasākumu šogad vadīja talantīgas Talsu meitenes- Rūta Amstere un Nikola Tkačenko.  Īpašas koka medaļas bija sarūpējis kokamatnieks Mārtiņš Ķuzulis kopā ar māklinieci Lauru Ušķu. Liels, liels paldies visiem atbalstītājiem- vietējiem uzņēmējiem un Talsu novada domei, kā arī brīvprātīgajiem palīgiem- fotogrāfam Dzintaram Krastiņam, datordizaineram Andrim Lejam, skaņu oparatoram Agnim Vicinskim un  Ingusam Meļķim.

        Visus 8 gadus mūsu konkursa devīze ir : „Lai konkurss ir svētki Talsos!" Par svētkiem to padara lielā Latvijas dziedātāju un viņu pedagogu atsaucība un novērtējums. Šogad tas īpaši skanīgs izdevās brīvā dabā- Radošajā sētā.

 Biedrības „TALSU TONIS" vārdā konkursa organizatore Kristīne Broka- Meļķe

„TALSI UZDOD TONI 2017" REZULTĀTI

SOLISTI 4-7 GADI

1.    VIETA Karlīne Anna Ērgle (7) Rīgas novads, pedagoģeE Rūta Dūduma
2.    VIETA Andīna Ešenberga (4) Talsu novads , pedagoģe Kristīne Broka- Meļķe
3.    VIETA Melānija Briuņa (6) Ozolnieku novads, pedagogi Ingūna Lipska un Evija Lagzdiņa

POPGRUPAS 4-9 GADI

1. VIETA „MAZAIS KVARTETS" Rīgas novads, pedagoģe Igeta Gaiķe
2. VIETA „NIANSĪTE" Ozolnieku novads, pedagoģe Ingūna Lipska
3.VIETA „KNĪPUČI" Rīgas novads , pedagoģe Ilze Rudaka

SOLISTI 8-11 GADI

1.    VIETA Arye Lerman (9) Rīgas novads, pedagoģe Irina Parahņeviča
2.    VIETA Beāte Keina Balode (11) Rīgas novads , pedagoģe Rūta Dūduma
3.    VIETA Elza Emīlija Putniece (10) Saulkrastu novads, pedagoģe Rūta Dūduma

POPGRUPAS 10-14 GADI

 1.VIETA „BUMS" Skrundas novads, pedagogs Guna Pavilaite
 2. VIETA „NOSLĒPUMS" Jelgavas novads , pedagogi Erita Karlsone un Uldis Timma
3. VIETA „TEV UN MAN" Rīgas novads, pedagogs Igeta Gaiķe

SOLISTI 12-15 GADI

1.    VIETA Elizabete Lukaševiča (12) Ķekavas novads, pedagogs Igeta Gaiķe
2.    VIETA Paula Mališeva (12) Ventspils novads, pedagogs Lūcija Boitmane
3.    VIETA Annija Lejzemniece (15) Garkalnes novads, pedagogs Anita Zambare


POPGRUPAS 15-20 GADI

1.    VIETA „RASA" Rīgas novads, pedagogs Līva Bondare
2.    VIETA „ALŪKSNES KULTŪRAS CENTRA ANSAMBLIS" Alūksnes novads , pedagogs Rita Staune
3.    VIETA „NOTIS" Rīgas novads, pedagogs Raimonds Bičus

SOLISTI 16-19 GADI

1.    VIETA Deivija Vitka (18) Kuldīgas novads, pedagogs Agnese Čīče
2.    VIETA Liene Linkeviča (17) Rīgas novads, pedagogs Raimonds Bičus
3.    VIETA Emīls Rolands Bērziņš (16) Talsu novads, pedagogi Kristīne Broka- Meļķe un Laura Krasucka

Skatītāju simpātijas titulu starp solistiem ieguva Melānija Briuņa, bet starp popgrupām grupa „BUMS".
Grand prix titulu starp solistiem ieguva Elizabete Lukaševiča, bet starp popgrupām grupa „RASA".
Šī gada labākie pedagogi Līva Bondare un Igeta Gaiķe.


„TALSI UZDOD TONI 2015” REZULTĀTI
No visiem gadiem šogad pieteicies lielākais dalībnieku skaits- 254 dalībnieki no 22 novadiem- Talsu, Rīgas, Babītes, Ādažu, Skrundas, Ventspils, Kuldīgas, Nīcas, Aizkraukles, Ķekavas, Jelgavas, Salaspils, Alūksnes, Liepājas, Bauskas, Stopiņu, Cēsu, Garkalnes, Rojas, Ogres, Mārupes un Kandavas.

Audzēkņus sagatavojuši 34 vadošie vokālie pedagogi Latvijā: Annija Putniņa, Igeta Gaiķe, Lūcija Boitmane, Maija Sējāne, Liene Šomase, Žanete Jansone, Rūta Dūduma, Guna Pavilaite, Ieva Sutugova, Sindija Tropa, Inga Viļuma, Raimonds Bičus, Līva Bondare, Ieva Miltiņa, Kristīne Tičus, Inese Egle, Lineta Mūrniece,  Antra Vētra, Evija Lagzdiņa, Andris Šmaukstelis, Rita Staune, Arta Veršāne, Ginta Krievkalna, Evija Goluba, Sindija Tuča, Sandis Miltovičs, Anita Zambare, Astra Plotniece, Sangrita Upeniece, Karīna Tropa, Ilze Miezere, Linda Dinsberga, Artūrs Zemnieks, Kristīne Kristberga.

Rezultāti:
SOLISTI
5-8 gadi
1)    Kristaps Kumsārs (Rīgas novads) pedagogs IgetaGaiķe
2)    Anna Sīle (Nīcas novads) pedagogs Inese Egle
3)    Marta Viktorija Tigule (Talsu novads) pedagogs Kristīne Kristberga
9-12 gadi
1)    Dārta Stepanova (Rīgas novads) pedagogs Raimonds Bičus
2)    Karlīna Priedēna (Ventspils novads) pedagogs Lūcija Boitmane
3)    Elizabete Lukaševiča (Ķekavas novads) pedagogs IgetaGaiķe
13- 16 gadi
1)    Annemarija Moiseja (Rīgas novads) pedagogs Karīna Tropa
2)    Agnese Huhka (Rīgas novads) pedagogs Līva Bondare
3)    Rūta Amstere (Talsu novads) pedagogs Kristīne Kristberga
17-20 gadi
1)    Šarlote Lēnmane (Rīgas novads) pedagogs Līva Bondare
2)    Toms Kalderauskis (Ogres novads) pedagogs Ilze Miezere
3)    Arvis Podiņš (Rojas novads) –
GRUPAS
5-9 gadi
1.    "TEV UN MAN" (Rīgas novads) pedagogs IgetaGaiķe
2.    "PĪLĀDZĪŠI" (Babītes novads) pedagogs Maija Sējāne
3.     "DZINTARIŅI" (Rīgas novads) pedagogs Sindija Tropa
10-14 gadi
1.    "NANDO" (Rīgas novads) pedagogs Rūta Dūduma
2.    "STONE BOYS" (Ventspils novads) pedagogs Lūcija Boitmane
3.    "RE, RE!" (Rīgas novads) pedagogs IgetaGaiķe
15-20 gadi
1.    "TU UN ES" (Rīgas novads) pedagogs Ieva Miltiņa
2.     "VIVA" (Ventspils novads) pedagogs Inga Pašāne
3.    "ZIEDI!" (Rīgas novads) pedagogs Līva Bondare

GRAND PRIX

SOLISTE
ŠARLOTE LĒNMANE (Rīgas novads) PEDAGOS LĪVA BONDARE
GRUPA
„NANDO" (Rīgas novads) PEDAGOGS RŪTA DŪDUMA
SKATĪTĀJU SIMPĀTIJA
DĀRTA STEPĀNOVA (Rīgas novads) PEDAGOGS RAIMONDS BIČUS

2014. gada konkurss.
Konkurss TALSI UZDOD TONI nosvinējis piecu gadu jubileju!

No visiem gadiem šogad pieteicās lielākais dalībnieku skaits- 218 dalībnieki no 20 novadiem- Talsu, Babītes, Jelgavas, Ādažu, Grobiņas, Ventspils, Nīcas, Olaines, Alūksnes, Ķekavas, Jūrmalas, Rīgas, Ozolnieku, Ogres, Daugavpils, Liepājas, Valmieras, Limbažu, Bauskas, Kocēnu. Pirmo reizi piecos gados tiek pārstāvēti tik daudzi novadi! Audzēkņus konkursam bija sagatavojuši vadošie vokālie pedagogi Latvijā- Madara Celma, Uģis Roze, Lūcija Boitmane, Inese Krūmiņa, Indra Raila, Līva Bondare, Rūta Dūduma, Linda Dinsberga, jeb Anmary, Igeta Gaiķe, Ginta Krievkalna, Inga Pašāne, Marta Ritova un citi.

     Tā kā konkursam piesakās arvien vairāk dalībnieku, tad jau pagājušajā gadā tika mainīts nolikums un konkursam organizētas 3 atlases kārtas. 1.kārtas žūrija Igeta Gaiķe, Ivars Makstnieks un Atis Freibergs izvērtēja dalībnieku iesūtītās dziesmas un paziņoja tos dalībniekus, kuri iekļuvuši konkursa 2.kārtā- pusfinālā, kas notika 8.jūnijā Talsu tautas namā visas dienas garumā.

     Konkursa diena sākās jau no rīta, kad uz mūsu pilsētiņu bija tālu ceļu mērojuši dalībnieki uz mēģinājumu. Pavisam azartiski un spraigi sākās pusfināls, kad grupa pēc grupas, solists pēc solista enerģijas pārpilni rādija savu labāko sniegumu žūrijai. Aizkulisēs bija pavisam karsti, taču skatītājiem bezgala interesanti. Šogad pusfināla un fināla žūrijā bija konkursa krusttēvs Arvīds Babris- TV režisors, pasniedzējs, Vineta Elksne- Lady's sweet soliste un vokālā pedagoģe, Jānis Kalniņš- grupas Roja līderis, vokālais pedagogs un komponists, Karīna Tropa- Lady's sweet soliste, vokālā pedagoģe un LNT muzikālā producente, kā arī mūsu Talsu mūzikas skolas direktors Raitis Rērihs. Tikai 4 labākie solisti un 3 popgrupas katrā vecuma grupā iekļuva finālā, kur dalībnieki cīnījās par godalgoto vietu sadalījumu, Cerību toņa titulu, Skatītāju simpātijas balvu un Grand Prix balvu starp solistiem un popgrupām.

       Karīna Tropa: „Esmu patiesi sajūsmā par jauko atmosfēru konkursā un par talantīgajiem bērniem. Konkursa līmenis ir ļoti augsts un mums bija dota iespēja vērot jauno paaudzi, kura drīz ieņems nozīmīgu vietu Latvijas mūzikas dzīvē!" Raitis Rērihs: „Lieliski, ka tāds konkurss notiek Talsos un paldies organizatorei Kristīnei par augsto līmeni it visā. Konkursā kā jau konkursā- visi nav uzvarētāji un kāds vienmēr paliks neapmierināts un jutīsies „pareizi" nenovērtēts, tomēr žūrijas domas būtiski neatšķīrās izvērtējot labākos no labākajiem un tāpēc, manuprāt, vērtējums ir objektīvs. Nākamo gadu dalībniekiem ieteiktu padomāt un pieslīpēt ne tikai dziedāšanu, bet rūpīgāk piestrādāt pie katra elementa, ko piedāvā vērtēt žūrijai un klausītājiem- pie kustībām, pie dziesmas fonogrammas, jeb aranžijas kvalitātes, pie vecumam atbilstoša repertuāra un priekšnesuma kopiespaida. Tomēr prieks, ka tik daudz labu jauno Latvijas mākslinieku bija sabraukuši Talsos." Vineta Elksne:„Prieks par profesionālu attieksmi gan no dalībnieku, skolotāju un organizatoru puses! Bija tiešām liels gandarījums būt kopā ar visiem šajā muzikālajā dienā Talsos! Paldies par ārkārtīgi jauko uzņemšanu." Jānis Kalniņš: „Šī man bija emocijām pilna diena. Ļoti būtiski, ka konkurss ir ļoti labi apskaņots par ko paldies jāsaka skaņu operatoram Atim Freibergam. Atmosfēra žūrijā bija lieliska, tādēļ diena burtiski aizlidoja."

Man kā vokālās studija „Tonis" vadītājai un „Talsi uzdod toni 2014" organizētājai ir gandarījums par mūsu talsinieku sasniegumiem. 3.vietu vecuma grupā no 5-8 gadiem ieguva sešgadīgā talsiniece Estere Busule (pedagogs Lineta Mūrniece), 2.vietu vecuma grupā no 13-16 gadiem ieguva talsinieks Kristaps Solovjovs, kuram palīdzēja vokālās studijas „Tonis" vecākā grupa (pedagogs Kristīne Kristberga), bet šajā pat vecuma grupā 3. vietu ieguva talsiniece Amanda Maržecka (pedagogs Kristīne Kristberga) un vecuma grupa no 17-20 gadiem Cerību toņa titulu ieguva talsiniece Marta Anna Barisa. Prieks, ka popgrupa „Talsu tonis" vecuma grupā no 15-20 gadiem ieguva augsto 3.vietu. Fināla laikā visi skatītāji varēja balsot par Skatītāju simpātiju un šogad šo titulu ieguva talsinieks Kristaps Solovjovs. Grand prix balva aizceļoja kopā ar solistu Evertu Riekstiņu (pedagogs Lūcija Boitmane) uz Ventspili, kā arī ar popgrupu Espresso (pedagogs Ginta Krievkalna) uz Rīgu. Ar rezultātiem varat iepazīties konkursa mājas lapā www.talsiuzdodtoni.lv.

Der atcerēties, ka šis ir vokālistu, nevis talantu konkurss, kur kā primāro vērtē vokālo sniegumu. Dziedātājiem un pedagogiem šis konkurss ir ārkārtīgi nozīmīgs, jo iespēja satiekties, vērot, gūt milzīgu pieredzi.
Prieks, ka piecu gadu laikā mūsu konkurss kļuvis par vienu no vadošajiem Latvijā. Talsus tagad atpazīst kā muzikālu pilsētu.

TALSI UZDOD TONI 2013 REZULTĀTI.
Izturot 3 atlases kārtas un 188 dalībnieku konkurenci ir noskaidroti šī gada spēcīgākie dziedātāji Latvijā. No sākumā pārstāvētiem 16 novadiem stiprākie dziedātāji šogad nāk no 4 novadiem- Rīgas, Ventspils, Ozolnieku un Talsu, kur jaunos vokālistus sagatavojuši 11 izcili pedagogi.
Paldies pedagogiem par profesionālo darbu un dziedātājiem par izcilo sniegumu.

SOLISTI
Vecuma grupa 5-8 gadi
1.    Everts Riekstiņš- 7 gadi (Ventspils novads) pedagogs Lūcija Boitmane
2.    Eduards Dmitrijevs- 7 gadi (Ozolnieku novads) pedagogs Ingūna Lipska
3.    Marta Viktorija Tigule- 5 gadi (Talsu novads) pedagogs Kristīne Kristberga

Vecuma grupa 9-12 gadi
1.    Daniela Jašina- 12 gadi (Rīgas novads) pedagogs Irina Parahņeviča
2.    Eduards Grundmanis- 10 gadi (Ozolnieku novads) pedagogs Evija Lagzdiņa
3.    Karlīna Priedēna- 9 gadi (Ventspils novads) pedagogs Lūcija Boitmane

Vecuma grupa 13-16 gadi
1.    Annemarija Moiseja-13 gadi (Rīgas novads) pedagogs Ginta Krievkalne
2.    Emīls Kalenda- 15 gadi (Ventspils novads) pedagogs Lūcija Boitmane
3.    Amanda Maržecka- 15 gadi (Talsu novads) pedagogs Kristīne Kristberga

Vecuma grupa 17-20 gadi
1.    Katrīna Bindere (Ventspils novads) pedagogs Lūcija Boitmane
2.    Rebeka Eberharde (Talsu novads) pedagogs -
3.    Marta Anna Barisa (Talsu novads) pedagogs Kristīne Kristberga

POPGRUPAS
Vecuma grupa 5-9 gadi
1.    „NANDO" (Rīgas novads) pedagogs Gunta Stade
2.    „NIANSĒNI" (Ozolnieku novads) pedagogs Ingūna Lipska
3.     „DZINTARIŅI" (Rīgas novads) pedagogs Sindija Tropa

Vecuma grupa 10-14 gadi
1.    „ESPRESSO" (Rīgas novads) pedagogs Ginta Krievkalne
2.    „JŪRAS AKMENTIŅI" (Ventspils novads) pedagogs Lūcija Boitmane
3.    „VIVA" (Ventspils novads) pedagogs Inga Pašāne

Vecuma grupa 15-20 gadi
1.    „JŪRAS AKMENTIŅI" (Ventspils novads) pedagogs Lūcija Boitmane
2.    „RASA" (Rīgas novads) pedagogs Līva Bondare un Marta Ritova
3.    „TALSU TONIS" (Talsu novads) pedagogs Kristīne Kristberga

Grand prix soliste - Katrīna Bindere (Ventspils) ,  Grand prix pop-grupa - ESPRESSO

TALSI UZDOD TONI 2012 REZULTĀTI.
Rezultāti popgrupām
Grand prix
Jūras akmentiņi- Ventspils (skolotāja Lūcija Boitmane)

15-20 gadi
1.vieta Rīgas akmentiņu meitenes - Ventspils (pedagogs Līva Bondare, Ieva Sutugova)
2.vieta Viva (vecākā grupa)- Ventspils (pedagogs Inga Pašāne)
3.vieta C-stones- Ventspils (pedagogs Lūcija Boitmane)

10-14 gadi
1.vieta Jūras akmentiņi- Ventspils (pedagogs Lūcija Boitmane)
2.vieta Nianse- Ozolnieki (pedagogs Ingūna Lipska)
3.vieta Viva- Ventspils (pedagogs Inga Pašāne)

5-9 gadi
1.vieta Niansēni- Ozolnieki (pedagogs Ingūna Lipska)
2.vieta Rīgas pērlītes- Rīga (pedagogs Sindija Tropa)
3.vieta Rīgas akmentiņi- Rīga (pedagogs Līva Bondare, Ieva Sutugova)

Rezultāti solistiem
Grand prix
Anna Paula Upīte- Cēsis (pedagogs Edvīns Logins)
Skatītāju simpātija
Marta Anna Barisa- Talsi (pedagogs Kristīne Kristberga)

17-20 gadi
1.vieta Agita Gabranova- Bauska (pedagogs Māra Filipoviča)
2.vieta Katrīna Anete Bindere- Ventspils (pedagogs Lūcija Boitmane)
3.vieta Marta Anna Barisa- Talsi (pedagogs Kristīne Kristberga)

13-16 gadi
1.vieta Anna Paula Upīte- Cēsis (pedagogs Edvīns Logins)
2.vieta Katrīna Kabiņecka- Liepāja (pedagogs Ginta Krievkalna)
3.vieta Amanda Maržecka- Talsi (pedagogs Kristīne Kristberga)

9-12 gadi
1.vieta Annemarija Moiseja- Rīga (pedagogs Ginta Krievkalna)
2.vieta Armands Rutkovskis- Bauska (pedagogs Māra Filipoviča)
3.vieta Adrija Korsakaite- Rīga (pedagogs Artūrs Mangulis)

5-8 gadi
1.vieta Katrīna Paula Dīringa (pedagogs Uģis Roze)
2.vieta Everts Riekstiņš- Ventspils (pedagogs Lūcija Boitmane)
3.vieta Henriete Rautmane- Ozolnieki (pedagogs Ingūna Lipska)


Publicētas fotogrāfijas!
Galerijā publicētas fotogrāfijas no 2011. gada konkursa.

Konkurss noslēdzies
Konkurss noslēdzies, rezultāti redzami sadaļā "rezultāti".
Katram dalībniekam- gan pusfinālistam, gan finālistam divu nedēļu laikā uz e-pastu tiks nosūtīts žūrijas vērtējuma pilns apraksts. Tuvākajā laikā mājas lapā tiks ievietotas konkursa fināla fotogrāfijas. Lūdzu gaidiet!
Paldies 37 pedagogiem, kuri sagatavoja savus audzēkņus konkursam, liels paldies ģimenēm un konkursa atbalstītājiem!
Gaidīsim Jūs atkal nākamgad- jūnija pirmajā sestdienā!

Uz tikšanos- Kristīne un Mārcis

TALSI UZDOD TONI 2011 REZULTĀTI

FINĀLISTI VECUMA GRUPĀ NO 5-8 GADIEM

1. vieta Elizabete Lukaševiča- 6 gadi, Ķekavas novads

2. vieta Eduards Grundmanis- 8 gadi, Ozolnieku novads

3. vieta Everts Riekstiņš- 5 gadi, Ventspils novads

4. vieta Kristianna Klemence- 6 gadi, Rīgas novads

5. vieta Elizabete Siliņa- 6 gadi, Olaines novads

 

<< Iepriekšējie 1 2 Nākamie >>

16 Apr 2019
Talsi uzdod toni 2019
Pieteikšanās pagarināta līdz 25. maijam!
28 Feb 2017
Talsos iepogāts un Talsi uzdod toni 2018
Atvērta on-line pieteikšanās konkursam Talsi Uzdod Toni 2018
24 May 2015
Publicēti pusfinālā iekļuvušie solisti!
Esam publicējuši pusfinālā iekļuvušos solistus.  Skatiet tos sadaļā "dalībnieki".
22 May 2015
Albums Bērnības soma.
6.jūnijā, konkursa dienā, varēsiet iegādāties Kristīne Brokas Kristbergas orģināldziesmu albumu "Bērnības soma", kurā iekļautas 10 dziesmas, 10 dziesmu fonogrammas un 10 dziesmu notis. Cena 10,00 EUR.

BS.jpg