TUT18.jpg
TUT17.jpg
afisha2016.jpg afisha2015.jpg afisha_2014.jpg
afisha_2014.jpg
afisha_2013.jpg
afisha_2012.jpg
afisha_kristinei.jpg
afisha2010.jpg

REZULTĀTI
TALSI UZDOD TONI 2019 REZULTĀTI

TITULU "LABĀKAIS PEDAGOGS 2019" ieguva Anna Zankovska (Rīga)
TITULU "SKATĪTĀJU SIMPĀTIJA 2019" ieguva popgrupa "Kraukšķīši" (Rīga) pedagogs Ilze Ruduka
TITULU "GRAND PRIX 2019" ieguva Karlīne Anna Ērgle (Rīga) pedagogs Raimonds Bičus
TITULU “GRAND PRIX 2019” ieguva popgrupa “Mare” (Rīga) pedagogs Līva Bondare

SOLISTI 4-8 GADI
1. vieta Elija Velduma, 5 gadi, Rīga, pedagogs Anna Zankovska.
2. vieta Rasa Bondare, 7 gadi, Rīga, pedagogs Anna Zankovska.
3. vieta Elīza Zazīte, 6 gadi, Talsi, pedagogs Kristīne Broka- Meļķe.
SOLISTI 9-12 GADI
1. vieta Karlīne Anna Ērgle, 9 gadi, Rīga, pedagogs Raimonds Bičus.
2. vieta Loreta Vaivode, 11 gadi, Stopiņu novads, pedagogs Raimonds Bičus.
3. vieta Luīze Vītola, 12 gadi, Ādaži, piedagogs Igeta Gaiķe.
SOLISTI 13-16 GADI
1. vieta Beate Megija Baranovska, 13 gadi, Rīga, pedagogs Madara Grēgere.
2. vieta Darja Čebotarjova, 15 gadi, Rīga, pedagogs Tamara Caurkubule.
3. vieta Marta Dženifera Unāme, 15 gadi, Salaspils, pedagogs Annija Oueijan.

SOLISTI 17-20 GADI

1. vietaAnna Ozola, 18 gadi, Rīgas novads, pedagogs Santa Šillere.
2. vieta Agnese Kristīne Huhka, 17 gadi, Rīga, pedagogs Megija Naunikas.
3. vieta Krista Prūse, 18 gadi, Talsu novads, pedagogs Kristīne Broka- Meļķe.

POPGRUPAS 4-7 GADI
1. vieta "Mazais Talsu tonis", Talsi, pedagogs Kristīne Broka- Meļķe.
2. vieta "Narcisītes", Valmiera, pedagogs Marta Cipe.
3. vieta "Akcentiņi", Rīga, pedagogs Dace Pakārkle.
POPGRUPAS 7-12 GADI
1. vieta"Mare" vokālās studijas "Rasa"vidējā grupa , Rīga, pedagogs Līva Bondare.
2. vieta  "Vēja krāsa", Ventspils, pedagogs Inga Viļumova.
3. vieta "Kraukšķīsi" , Rīga, pedagogs Ilze Ruduka.
POPGRUPAS 13-20 GADI
1. vieta  "Mello" vokālās studijas "Rasa" vecākā grupa , Rīga, pedagogs Anna Zankovska.
2. vieta "Lielais Talsu tonis", Talsi, pedagogs Kristīne Broka- Meļķe.
3. vieta  "Tev un man" vecākā grupa, Rīga, pedagogs Igeta Gaiķe.

DUETS 4-6 GADI
1. vieta Gerda Gulbe un Elēna Sāre, abām 6 gadi, Talsi, pedagogs Kristīne Broka- Meļķe.
DUETI 7 -12 GADI
1. vieta Adele Lapāne (9 gadi) un Patrīcija Gražule (8 gadi), Rīga, pedagogs Anna Zankovska.
2. vieta Heidija Lāce (9 gadi) un Marta Limberga (11 gadi), Talsu novads, pedagogs Kristīne Broka- Meļķe
DUETS 13-20 GADI
1. vieta Anna Līna Dārziņa (16 gadi)  un Krista Prūse (18 gadi), Talsu novads, pedagogs Kristīne Broka- Meļķe.

TRIO 13-20 GADI
1. vieta Anna Šakena (16 gadi), Samanta Markus (14 gadi), Alma Daniela Caune (15 gadi), Valmiera, pedagogs Ingūna Gruntmane.
2020.GADĀ KONKURSS NOTIKS 6.JŪNIJĀ! MĒS JŪS GAIDĪSIM.


JTALSI UZDOD TONI 2018 REZULTĀTI
DUETI 13-20 GADI
1.VIETA Elizabete Lukaševiča un Agate Grīnhofa, Rīga, pedagogs Igeta Gaiķe.
2.VIETA Samanta Markus un Alma Daniela Caune, Valmiera, pedagogs Ingūna Gruntmane.
TRIO 7-12 GADI
2.VIETA Luīze Vītola, Emīlija Vuškārniece, Līva Ozola, Rīga, pedagogs Igeta Gaiķe.
TRIO 13-20 GADI
1.VIETA Alma Daniela Caune, Samanta Markus, Anna Šakena, Valmiera, pedagogs Ingūna Gruntmane.
SOLISTI 4-8 GADI
1.VIETA Rēzija Anna Jaseviča, 5,  Ozolnieki, pedagogs Evija Lagzdiņa un Inguna Lipska- Pētersone.
2.VIETA Karlīne Anna Ērgle, 8, Rīga, pedagogs Raimonds Bičus.
3.VIETA Andīna Ešenberga, 5, Talsi, pedagogs Kristīne Broka- Meļķe.
POPGRUPAS 4-7 (PIRMSSKOLAS VECUMS)
1.VIETA "MAZAIS TALSU TONIS, Talsi, pedagogs Kristīne Broka- Meļķe.
2.VIETA "AKCENTIŅI", Rīga, pedagogs Dace Pakārkle.
3.VIETA "KONFEKTĪTES", Kuldīga, pedagogs Agnese Čīče.
SOLISTI 9-12 GADI
1.VIETA Dārta Stepanova, 12, Garkalne, pedagogs Raimonds Bičus.
2.VIETA Beāte Keina Balode, 12, Rīga, pedagogs Rūta Dūduma.
3.VIETA Betija Keita Balode, 10, Rīga, pedagogs Rūta Dūduma.
POPGRUPAS 7-12 (SKOLAS VECUMS)
1.VIETA "SINKOPES", Rīga, pedagogs Dace Pakārkle.
2.VIETA "BUMS", Skrunda, pedagogs Guna Jaunzeme.
3.VIETA "LABAIS TALSU TONIS" Talsi, pedagogs Kristīne Broka- Meļķe.
SOLISTI 13-16 GADI
1.VIETA Ričards Jēgers, 16, Valmiera, pedagogs Iluta Dundere.
2.VIETA Marta Dženifera Unāme, 14, Salaspils, pedagogs Annija Oueijan.
3.VIETA Džekija Eilande, 15, Garkalne, pedagogs Nijole Berezina.
POPGRUPAS 13-20 GADI
1.VIETA "SMILE", Valmiera, pedagogs Iluta Dundere.
2.VIETA "PUSNOTIS", Rīga, pedagogs Raimonds Bičus.
3.VIETA "LIELAIS TALSU TONIS", Talsi, pedagogs Kristīne Broka- Meļķe.
SOLISTI 17-20 GADI
1.VIETA Krista Prūse, 17, Talsi, pedagogs Kristīne Broka- Meļķe.
2.VIETA Emīls Rolands Bērziņš, 17, Talsi, pedagogs Kristīne Broka- Meļķe.
3.VIETA Liene Linkeviča, 18, Rīga, pedagogs Raimonds Bičus.

GRAND PRIX POPGRUPĀM "MAZAIS TALSU TONIS", Talsi.
GRAND PRIX SOLISTIEM Rēzija Anna Jaseviča, Ozolnieki.
SKATĪTĀJU SIMPĀTIJA popgrupa "SINKOPES", Rīga.
LABĀKAIS PEDAGOGS Raimonds Bičus.


„TALSI UZDOD TONI" 2016 REZULTĀTI
ŠOGAD KONKURSA FINĀLĀ IEKĻUVA 15 SOLISTI UN 8 POPGRUPAS, TAČU TIKAI
12 SOLISTI UN 7 GRUPAS IEGUVA GODALGOTĀS VIETAS.               
SOLISTI (5-8 gadi)                               
1.    Anastasija Jačmenkina (Rīgas nov.) pedagogs Irina Parahņeviča
2.    Amēlija Strazdiņa (Skrundas nov.) pedagogs Guna Pavilaite   
3.    ReinardsBlūmentāls (Talsu nov.) pedagogs Kristīne Broka           
SOLISTI (9-12 gadi)                           
1.    Dārta Stepanova (Garkalnes nov.) pedagogs Raimonds Bičus
2.    Elizabete Lukaševiča (Ķekavasnov.) pedagogs IgetaGaiķe
3.    Eduards Jansons (Jūrmalas nov.) pedagogs IgetaGaiķe   
           
SOLISTI (13-16 gadi)                           
1.    Jēkabs Ludvigs Kalmanis (Talsu nov.) pedagogs Kristīne Broka
2.    Artūrs Pūpols (Alūksnes nov.) pedagogs Aija Zitāne   
3.    BrendaBrakovska (Ādažu nov.) pedagogs Ginta Krievkalna
                       
SOLISTI (17-20 gadi)                           
1.    Katrīna Kabiņecka (Liepājas nov.) pedagogs -
2.    Toms Kalderauskis (Ogres nov.) pedagogs Ilze Miezere
3.    NikolaTkačenko (Talsu nov.) pedagogs Kristīne Broka
   
GRUPAS (5-9 gadi)                               
1.    Tev un man (Rīgas nov.) pedagogs IgetaGaiķe
2.    Bums (Skrundas nov.) pedagogs Guna Pavilaite           
3.    Pīlādzīši (Babītes nov.) pedagogs Maija Sējāne           
                                           
GRUPAS (10-14 gadi)                       
1.    NANDO (Rīgas nov.) pedagogs Rūta Dūduma   
2.    Pusnotis (Rīgas nov.) pedagogs Raimonds Bičus
3.    Nacionālie varoņi (Rīgas nov.) pedagogs IgetaGaiķe                                               
GRUPAS (15-20 gadi)                           
1.    Tev un man (Rīgas nov.) pedagogs IgetaGaiķe

GRAND PRIX 2016
- Katrīna Kabiņecka (Liepāja)
SKATĪTĀJU SIMPĀTIJA 2016- Artūrs Pūpols (Alūksne)
GRAND PRIX PEDAGOGS 2016- Igeta Gaiķe (Rīga)
Starp popgrupām šogad netika noteikta Grand Prix ieguvēja.
Fināla žūrijas komisijas viena no komisijas pārstāvēm Rūta Dūduma atturējās no popgrupu vērtējuma vecuma grupā no 10-14 gadiem.

KONKURSA FOTOGALERIJA(foto: Aleksandrs Tarabanovskis) - https://failiem.lv/u/b8xbaksk
16 Apr 2019
Talsi uzdod toni 2019
Pieteikšanās pagarināta līdz 25. maijam!
28 Feb 2017
Talsos iepogāts un Talsi uzdod toni 2018
Atvērta on-line pieteikšanās konkursam Talsi Uzdod Toni 2018
24 May 2015
Publicēti pusfinālā iekļuvušie solisti!
Esam publicējuši pusfinālā iekļuvušos solistus.  Skatiet tos sadaļā "dalībnieki".
22 May 2015
Albums Bērnības soma.
6.jūnijā, konkursa dienā, varēsiet iegādāties Kristīne Brokas Kristbergas orģināldziesmu albumu "Bērnības soma", kurā iekļautas 10 dziesmas, 10 dziesmu fonogrammas un 10 dziesmu notis. Cena 10,00 EUR.

BS.jpg